BMW E30 M3 Gr.A, 1987

BMW

{{ $t('Seller') }} BjornSyxClassics
{{ $t('Type') }} {{ $t('Private') }}
{{ $t('Make') }} BMW
{{ $t('Model') }} E30 M3 Gr.A
{{ $t('Year') }} 1987
{{ $t('VIN') }} WBSAK010700843019

Uw kans om een BMW E30 M3 rallywagen naar smaak samen te stellen. Koetswerk, rolkooi en chassis werden rally klaar gemaakt en zijn gegarandeerd ongevalvrij. Motor en versnellingsbak te monteren (niet inbegrepen). Een zeer mooie basis nu te koop aan een fractie van nieuw prijs.

BMW

Originele M3 koets met documenten. Intrax 4-wegs regelbaar AP remmerij Tilton pedalbox Elektrische stuurbekrachtiging Catch-tank Custom cage rolkooi Drexler sper 210mm diff 5.44 Continental benzinetank 02/2027 Regelbare achteras Regelbare vooras Grote radiator Remdrukregelaar Uitlaat MATS ... Motor en versnellingsbak inbouwen en rijden

BMW

Nooit ongeval gehad - in zeer goede staat.

BMW

Zetels, gordels, brandblusser allemaal nog gekeurd.

BMW