Volkswagen Beetle Cabrio, 1972

Volkswagen

{{ $t('Seller') }} H2H
{{ $t('Type') }} {{ $t('Private') }}
{{ $t('City') }} Lasne
{{ $t('Make') }} Volkswagen
{{ $t('Model') }} Beetle Cabrio
{{ $t('Year') }} 1972
{{ $t('VIN') }} 1532012656

Deze Volkswagen 1303 LS cabrio uit 1972, ook bekend als "SuperBeetle", is uitgevoerd in Texas Yellow (10B) met een zwarte soft top over een zwart vinyl interieur, en hij wordt aangedreven door een 1.6-liter flat-four gekoppeld aan een handgeschakelde vierversnellingsbak. De 1303, in Amerika beter bekend als de SuperBeetle, heeft een aantal moderne details. De grotere voorruit is panoramisch en de richtingaanwijzers zijn op de voorbumper gemonteerd. Hij werd in het recente verleden volledig gerestaureerd en verkeert in absoluut sublieme staat. De carrosserie, het lakwerk en de chroomdetails zijn allemaal prachtig. De uitrusting omvat de originele radio en stuurwiel, 15″ stalen chromen velgen, en chromen bumpers en sierlijsten. Deze Volkswagen Kever werd oorspronkelijk in Duitsland geleverd. Vervolgens werd hij geïmporteerd in Italië. De auto werd in 2015 door de verkopende dealer aangekocht. Hij werd in 2011 volledig gerestaureerd door een gerenommeerde autorestaurateur (PAT - Nijvel, België).