Jeep Wrangler YJ 4.2L Full restauration, 1988

Jeep

{{ $t('Type') }} {{ $t('Business') }}
{{ $t('Make') }} Jeep
{{ $t('Model') }} Wrangler YJ 4.2L Full restauration
{{ $t('Year') }} 1988
{{ $t('VIN') }} 2BCCV81J9JB532918

Deze wagen werd nieuw geleverd in 1988, de eerste inschrijvings datum in België was op 1 juni 1990. In 2007 werd de wagen opgekocht door een particulier die de volledig restauratie liet uitvoeren. Hij had de wagen in zijn bezit tot juni 2021. De wagen van A-Z volledig gerestaureerd geen enkel onderdeel werd niet gecontroleerd. Niet enkel cosmetisch maar ook mechanisch werd de Jeep volledig gerevisseerd. Er is geen enkele kost te voorzien.